hlavní stránkaposlat e-mailmapa stránek

cekit.czProdloužený víkend v Jeseníkách

Naše aktivity »  Výlety »  Prodloužený víkend v Jeseníkách

Jeseníky máme moc rádi, takže jsme je letos v létě (ikdyž pravda už skoro na podzim) nemohli vynechat. Na místo jsme dorazili ve čtvrtek a v pátek ráno hned po snídani jsme vyrazili na cestu, protože nás čekal nelehký úkol a to dostat se až k Nýznerovským vodopádům a zpět samozřejmě.. :-)) což znamenalo ujít něco okolo 20 km s převýšením cca 500 metrů. Cestu jsme si užívali všichni, protože jsme doslova zakopávali o obrovské praváky. Cíle jsme dosáhli, vodopád stříbrného potoka byl moc pěkný.

Večer už jsme čekali na příjezd Saharky :-))) a jejích páníků Ivči a Petra a ikdyž jsem byl opravdu unavený řádili jsme skoro do půlnoci! V sobotu krásně svítilo sluníčko, tak jsme vycházkovali okolo penzionu a užívali si sluníčka a pohody.

V neděli ráno jsme balili a vydali se ještě podívat na Rejvíz a jeho mechová jezírka. Chodili jsme po dřevěných cestičkách a museli jsme se chovat teda slušně, protože tam spolu s náma výletovalo docela dost jiných lidí, ale zvládli jsme to na jedničku. Víkend se vydařil skvěle.. a huráááá domůůů!!

fotogalerie zde